{}

Ferie w MDK

Zapraszamy naszych Uczestników na zajęcia feryjne, które w zdecydowanej większości odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych. Przedstawiamy plan zajęć artystycznych i sportowych; oprócz spotkań z naszymi nauczycielami zapraszamy m.in. na warsztaty fortepianowe z naszą absolwentką Lidią Szymańską, wspólną wyprawę, połączoną ze zwiedzaniem, do pięknie wyremontowanej Biblioteki Miejskiej w Bartoszycach, wycieczkę do Alpakarni Zielony Lasek w Romankowie czy Otwarte Zajęcia Sportowe.

Na pięciolinii słów

Sentymentalno - liryczne spotkanie poświęcone twórcom kultury regionu odbyło się 29 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach; miły artystyczny akcent miały w nim wychowanki p. Eleny Witkowskiej, która od tego roku szkolnego, również jako opiekunka Samorządu Uczestników MDK, zachęciła młodzież do udziału w tym poetyckim wydarzeniu.